Testy do policji

Policjant to interesujący zawód, oferujący dużo benefitów takich…
Testy do policji
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

Testy do policji (10)Policjant to interesujący zawód, oferujący dużo benefitów takich jak na przykład wcześniejsza emerytura, stała pensja, trzynastki i dodatkowe dodatki pozapłacowe. Na każdą wolną posadę w policji jest kilku chętnych ? żeby się tam dostać trzeba przekazać szereg egzaminów (test wiedzy z prawa, test zwinności fizycznej, egzaminy psychologiczne, rozmowę kwalifikacyjną, komisję lekarską).
Co kontrowersyjne, kandydat o idealnych predyspozycjach policjanta, (czyli inteligentny, stały emocjonalnie i zwinny fizycznie) zostaje z automatu odrzucony z procesu rekrutacji tylko dlatego, że dawno temu zdarzyło mu się przyjąć jakiś maleńki mandat.

Jeżeli jednak przenigdy nie byłeś ukarany żadnym mandatem, bez skrępowania możesz podejść do procesu rekrutacyjnego tej instytucji. Testy do policji są opracowywane pod patronatem jednostki: Wyższa Uczelnia Policji w Szczytnie. Naturalnie z wykorzystaniem pomysłów zgłoszonych przez jednostki policji spomiędzy całego kraju. Testy te są nader trudne, zdawalność bywa zdecydowanie mniejsza niż choćby na egzaminach na prawo jazdy kategorii B.

Pozostałe artykuły o edukacji:

Related Post

top